نمایندگی فروش انواع دستگاه نوار تیپ آبیاری درجه ۱

یکی از روش های نوین و به صرفه برای آبیاری مزارع و زمین های کشاورزی، استفاده از نوار تیپ آبیاری می باشد که  نحوه آبیاری توسط نوار تیپ، به صورت قطره ایست و نیاز چندانی به فشار آب قوی ندارد.

کارخانجات تولید لوازم کشاورزی و لوله های آبیاری در طی چند سال اخیر در زمینه تولید انواع نوار تیپ، کاملا خود کفا شده اند به طوری که تمامی مراحل ساخت نوار تیپ از جمله،  تولید، بسته بندی نوار تیپ و فرمینگ نوار تیپ به صورت تمام اتوماتیک در داخل کشور انجام می شود.

کارخانجات تولید کننده هم چنین دارای نمایندگی های  فروش دستگاه نوار تیپ لوازم آبیاری بارانی درجه ۱ در نقاط مختلف کشور می باشند که از طریق این نمایندگی ها، به فروش محصولات خود می پردازند.

نمایندگی فروش انواع دستگاه نوار تیپ آبیاری درجه 1

لیست قیمت دستگاه تولید نوار تیپ آبیاری قطره ای در بازار

لیست قیمت دستگاه تولید نوار تیپ آبیاری قطره ای در بازاردر لیست قیمت دستگاه تولید نوار تیپ لوازم آبیاری تحت فشار قطره ای در بازار دارای تفاوت قیمت زیادی بین انواع نوار تیپ و دستگاه طیف قطره ای می باشد.

نوار های تیپ اغلب از جنس پلی اتیلن می باشند و بسیار سبک و حمل آن ها آسان است. از جمله ویژگی های این نوع نوار های مخصوص آبیاری شامل:

  • جنس پلی اتیلن آن ها، که بسیار در حالی که بسیار سبک می باشند دارای مقاومت بالایی نیز هستند.
  • این نوار ها به صورت رول قابل جمع شدن می باشند که به دور دستگاه طیف می چرخند و در مواقع لزوم به راحتی می توان آن را باز و مورد استفاده قرار داد.
  • در تمامی زمین های کشاورزی اعم از زمین های مسطح و پستی بلندی ها قابل استفاده می باشند.
  • نصب آن ها بسیار راحت است و تنها به کمک تراکتور می توان در تمام زمین زیر کشت، آن ها را پهن کرد.

اما باید توجه داشت که علاوه بر این ویژگی ها که در انواع نوار، مشترک می باشد، برخی خصوصیات نیز وجود دارند که در نوار ها، یکسان نیستند و همین امر موجب اختلاف در قیمت آن ها می شود که نمونه ای از این خصوصیات، طول و عرض این نوار ها می باشد. برخی دارای متراژ های بسیار زیاد و عرض پهن می باشند و برخی کوتاه و باریک هستند که هر کدام نیز کاربرد مخصوص به خود را دارند.

دستگاه تولید عمده نوار تیپ ارزان

دستگاه تولید عمده نوار تیپ ارزان فروش عمده دستگاه  نوار تیپ ارزان از طریق عمده فروشی های لوازم و قطعات کشورزی و آبیاری صورت می گیرد و کشاورزان می توانند برای صرفه جویی در هزینه ها، این نوع نوار ها را به صورت عمده خریداری کنند.

نمایندگی های کارخانجات تولید کننده نیز تمامی محصولات را هم به صورت عمده و هم جزئی به فروش می رسانند که قیمت این محصولات به قیمت تولیدی می باشد و هیچ هزینه اضافی از خریدار، دریافت نمی شود.

فروش دستگاه تولید نوار تیپ آبیاری اصفهان

فروش دستگاه تولید نوار تیپ آبیاری اصفهانفروش دستگاه نوار تیپ کش آبیاری در شهر هایی چون اصفهان، مشهد، تهران و … بسیار زیاد است و علت آن نیز وجود کارخانه های تولید این نوع نوار ها در این شهر ها می باشد.

در طی سال های گذشته میزان ذخیره آب مصرفی کشور بسیار کاهش یافته است و همه توصیه ها به افراد در جهت کاهش مصرف آب و یا مصرف بهینه آب می باشد به همین دلیل اکثر کشاورزان و باغداران به دنبال راهی هستند که هم بتوانند به کشت محصول خود پردازند و هم این که آب کمتری برای مزارع خود استفاده کنند.

با روی کار آمدن دستگاه های نوار تیپ و لوله های تیپ آبیاری، مشکل مصرف بی رویه آب در کشاورزی تا حدودی رفع گردیده است و به همین جهت در فرصت کوتاهی تعداد بسیار زیادی از انواع نوار تیپ در کشور به فروش رسیدند.

خطوط تولید نوار آبیاری قطره ای تیپ جدید در کشور

خطوط تولید نوار آبیاری قطره ای تیپ جدید در کشور به دلیل استقبال بی نظیر کشاورزان و باغداران ازانواع نوار تیپ آبیاری، خط تولید آبیاری قطره ای تیپ جدید در کشور راه اندازی شد و کارخانه های تولید لوازم آبیاری کشاورزی در کشور اقدام به تولید نوار های جدید کردند که با نمونه های مشابه خارجی از نظر کار کرد و کیفیت تفاوتی ندارد.

ویژگی غالب نوار های جدید، مقاومت آن ها در مقابل نور خورشید، مقاومت در برابر تاثیر واکنش های مواد شیمیایی و سمومی که برای از بین بردن آفت ها در کشاورزی استفاده می شود و … می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.