قیمت عمده نوار تیپ پلاکدار درجه یک ارزان

امروزه در کشاورزی مدرن از روش های آبیاری جدیدی استفاده می شود که نقش بسزایی در جلوگیری از هدر رفتن آب دارند، این روش که چند سالی است در ایران و مزارع مختلف کشور مورد استفاده کشاورزان و باغبانان قرار گرفته است، روش آبیاری با نوار تیپ می باشد.

نوار تیپ، لوله های با ضخامت های مختلف پلی اتیلنی هستند که در متراژ های بالا تولید و با کمک دستگاه طیف به صورت رول جمع می شوند و فضای کمی را اشغال می کنند. روش آبیاری نوار تیپ به صورت قطره ای ست که سرعت و فشار آب در آن ها قابل تنظیم می باشد. انواع نوار تیپ در بازار موجود هستند که مدل های پلاک دار آن طرفداران بیشتری دارد.  قیمت نوار تیپ قطره ای درجه یک به صورت عمده ارزان تر است و برای خرید می تواند به صرفه تر باشد.

قیمت عمده نوار تیپ پلاکدار درجه یک ارزان

فروش انواع نوار تیپ ساخت شرکت های برتر کشور

فروش انواع نوار تیپ ساخت شرکت های برتر کشوردر بازار های داخلی فروشگاه های عرضه محصولات کشاورزی مختلفی وجود دارند که به فروش نوار تیپ ساخت شرکت های برتر کشور پرداخته اند. تولید کنند گان این گونه نوار های آبیاری قطره ای درختان با بهره گیری از روش های روز دنیا توانسته اند محصولاتی تهیه کرده و بسازند که اگر آن ها را با نمونه های خارجی مقایسه کنیم، تفاوت چندانی بین نوار های ساخت داخل و خارج نخواهیم دید.

شرکت های برتر تولید کننده در این زمینه به صورت خود کفا توانسته اند به تولید انواع نوار های تیپ با متراژ ها و ضخامت های مختلف بپردازند و بازار داخلی کشور را از هر گونه محصول مشابه خارجی، بی نیاز گردانند.

بزرگترین نوار تیپ با کیفیت و درجه یک

بزرگترین نوار تیپ با کیفیت و درجه یکایران در طی سال های اخیر توانسته است به یکی بزرگترین تولید کننده نوار تیپ با کیفیت و درجه یک در سطح جهان تبدیل شود.

مهندسان و متخصصان ایرانی با مطالعه و تحقیق بر روی مشخصات فنی نوار تیپ تولید خارج توانسته اند به شیوه ساخت تولید آن ها دست یابند و بدون هر گونه دخالت کشورهای اجنبی، می تواند انواع نوار تیپ آبیاری با کیفیت را بسازد.

برخی از نوار تیپ های موجود در بازار به گونه ای ساخته شده اندکه در مقابل اشعه خورشید، در مقابل کنش و واکنش های سموم کشاورزی که در زمن ها پخش می شوند و … استقامت بالایی از خود نشان می دهند.

از این نوع نوار ها بهتر است در مناطق جنوبی کشور که تابش نور خورشید مستقیم است و اشعه های مضری دارد، استفاده شود چرا که دوام و ماندگاری بیشتری دارند و زود خراب نمی شوند.

قیمت نوار تیپ آبیاری با توجه به نوع جنس بکار رفته

قیمت نوار تیپ آبیاری با توجه به نوع جنس بکار رفته قیمت روز  نوار تیپ آبیاری با توجه به نوع جنس به کار رفته در آن ها مختلف است. بعضی از نوار های تیپ ساخته شده موجود در بازار، مخصوص استفاده های کوتاه مدت هستند و از ضخامت کمتری برخوردارند.

برخی دیگر به دلیل این که برای مصارف طولانی مدت چند ساله می باشد، اغلب دارای استحکام و ضخامت بیشتری هستند.

متراژ نوار های تیپ نیز یکسان نیست. برای کشت صیفی جات، بیشتر از نوار تیپ هایی با متراژ متر و نازک تر استفاده می شود و طبیعی است که این نوع نوار تیپ از نظر قیمت، پایین تر باشند.

خرید نوار های آبیاری ایرانی از نوع درزدار

خرید نوار های آبیاری ایرانی از نوع درزدار برای خرید بهترین  نوار تیپ آبیاری ایرانی و انواع نوار تیپ درزدار به پیشنهاد می کنیم که در ابتدا و قبل از هر گونه اقدامی، بهتر است با متخصصان در این زمینه مشورت نمایید چرا که انواع نوار تیپ موجود در بازار ممکن است همگی کیفیت چندانی نداشته باشند و اگر خودتان نیز هیچ گونه شناختی در این باره  نداشته باشید، خرید این نوار ها ممکن است به ضررتان تمام شود.

هم چنین می توانید از طریق اینترنت و فضای مجازی نیز اطلاعات کامل و جامعی را در مورد انواع نوار تیپ از جمله:

  • جنس نوار تیپ
  • ضخامت لوله های آن
  • قطر نوار ها
  • طول و متراژ آن ها
  • برند های تولید کننده
  • و …

بدست آوردید تا بتوانید با هوشیاری بیشتری به خرید محصول مورد نظر خود بپردازید.