قیمت عمده خرید نوار تیپ آبیاری درجه ۱ ارزان

برای آبیاری گیاهان و سبزیجاتی که به صورت ردیفی کاشته می شوند از نوار تیپ استفاده می کنند. این وسیله یک لوله پلیمری یکسره است که در فاصله های مشخص دارای محلی برای خروج قطره ای آب می باشد.

نوار تیپ در دو نوع درز دار و پلاکدار تولید می شود نوار تیپ پلاکدار قطره چکانی است ولی نوار تیپ درز دار مسیری زیگزاگ شکل دارد و قطرات آب از طریق درزهای آن خارج می شود این وسیله از نظر ضخامت و فاصله بین قطره چکان ها به صورت متنوع تولید می شود.

استفاده از این وسیله در آبیاری قطره ای درختان مزایای زیادی دارد که می توان به مواردی مانند صرفه جویی در مصرف آب، افزایش بازدهی محصول، نصب سریع و آسان، کاهش مصرف سموم و غیره اشاره نمود. قیمت نوار تیپ آبیاری با توجه به انواع و ضخامت و سایز آن متفاوت می باشد. برای مشاهده لیست قیمت نوار تپب به وب سایت شرکت های تولید کننده مراجعه نمایید.

قیمت عمده خرید نوار تیپ آبیاری درجه 1 ارزان

فروش عمده نوار تیپ زنجان زیر قیمت بازار

فروش عمده نوار تیپ زنجان زیر قیمت بازارفروش عمده نوار تیپ زنجان در تولیدی ها و نمایندگی فروش این محصولات با قیمت پایین صورت می گیرد امروزه شرکت های تولید کننده با فروشندگان عمده این محصول قرارداد منعقد کرده و نمایندگی فروش محصول تولیدی شرکت را به آنها اعطا می کنند در خرید از این نمایندگی ها قیمت نوار تیپ ارزان تر می باشد چون خریدی مستقیم و بدون واسطه می باشد که برای دو طرف معامله سود خوبی به همراه دارد.

قیمت نوار تیپ پلاک دار زنجان با توجه به کیفیت آن مقرون به صرفه می باشد و از فروش خوبی در بازار برخوردار می باشد.

عرضه مستقیم نوار تیپ تهران از تولیدی

عرضه مستقیم نوار تیپ تهران از تولیدیعرضه مستقیم نوار تیپ تهران از تولیدی بسیار مقرون به صرفه می باشد که شرکت های تولید کننده به طور مستقیم و بی واسطه محصول را به صورت عمده به مشتریان ارائه می دهند. در خرید و فروش مستقیم و بدون واسطه قیمت ها پایین تر می باشد و در نبود دلالان و واسطه گران، محصول با قیمت مناسب تری به دست مشتری می رسد.

در پاسخ به این سوال که نوار تیپ چیست؟ باید بگوییم که، یک لوله پلیمری یکسره است که در فواصل
مشخص، دارای محلی برای خروج قطره ای آب می باشد که این وسیله برای گیاهان و
سبزیجاتی که به صورت ردیفی کاشته می شوند بسیار پرکاربرد می باشد.

تولیدکننده نوار تیپ های ۱۷۵ تا ۲۰۰ میکرون آبیاری قطره ای

تولیدکننده نوار تیپ های 175 تا 200 میکرون آبیاری قطره ای تولید کننده نوار تیپ های ۱۷۵ تا ۲۰۰ میکرون تجهیزات آبیاری بارانی قطره ای این محصول را طبق استاندارد تولید نموده و با کیفیت بالا به مشتریان ارائه می دهد. قیمت این نوارها با توجه به ضخامت و سایز محصول متفاوت می باشد. نمایندگی هایی که محصولات این تولیدی را به مشتری ارائه می کنند با قیمت مناسب و به صورت عمده و جزیی این محصولات را به فروش می رسانند.

نوار تیپ شیراز در سایز و ضخامت های مختلف با کیفیت بالا تولید می شود و توسط مراکز فروش با قیمت مناسب در اختیار مشتری قرار می گیرد. همچنین با مراجعه به فروشگاه های اینترنتی می توانید لیست قیمت لوله نواری را مشاهده نمایید و در صورت تمایل خریداری نمایید که خرید های غیر حضوری مزایایی مانند صرفه جویی در وقت و هزینه و ارسال سریع محصول به همراه دارد.

کاتالوگ انواع مدل های نوار تیپ آبیاری ایرانی

کاتالوگ انواع مدل های نوار تیپ آبیاری ایرانیکاتالوگ انواع مدل های نوار آبیاری در نمایندگی های و مراکز فروش این محصول در اختیار مشتریان قرار می دهند تا خریدار بتواند با توجه به نیاز خود و سایز و کیفیت محصول، نوار تیپ مورد نظر خود را از بین انواع متنوع آن انتخاب کند. همچنین می توانید با مراجعه به سایت فروش این محصول، کاتالوگ محصول را در انواع مختلف مشاهده نموده و با توجه به کیفیت و قیمت محصول آن را خریداری نمایید.

مشتری با مشاهده کاتالوگ نوار تیپ، تصمیم گیری بهتری در خرید محصول می نماید. لازم به ذکر است با توجه به خشکسالی های اخیر در کشور، این وسیله در کشاورزی کمک بسیاری در صرفه جویی آب می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.