قاتلی چاقو میوه خوری استیل مقتول را تکه تکه کرد

چاقو میوه خوری استیل یک چاقوی مرغوب با روکش عالی است. با یک تیغه کوتاه و یک نوک تیز تقویت شده است که به شما کنترل عالی بر روی چاقو هنگام استفاده از آن می دهد. به گفته تامین کننده، این چاقو قابل شستشو در ماشین ظرفشویی است.

با این حال، ماشین ظرفشویی به مرور زمان بر طراحی چاقو تأثیر می گذارد. می تواند باعث کدر شدن دسته و به مرور زمان حتی باعث ترک خوردن آن شود.

یک چاقوی کوچک برای برش مکعب ها و برش های مستقیم، به لطف لبه مستقیم آن، عالی است. این چاقو دارای طراحی سنتی آلمانی است. این موضوع در نحوه اتصال دسته با سه پرچ به چاقو قابل مشاهده است.

این تیغه از یک تکه فولادی ساخته شده است که در تمام طول دسته قرار دارد. به این ترتیب، این چاقوی کوچک هنوز هم بسیار قوی است و توزیع وزن بسیار خوبی دارد.
سیب، گوجه فرنگی و تربچه چه وجه اشتراکی دارند؟ آنها گرد هستند! پوست کندن و بریدن میوه ها و سبزیجات گرد یک تکه کیک با یک چاقوی پخت بهبود یافته با تیغه خمیده است.

در ابتدا از چاقو برای بریدن سبزیجات یا میوه های سفت به شکل هلال استفاده می شد. به دلیل انحنای تیغه، چاقوی لایه بردار سطح تماس بیشتری روی میوه ها و سبزیجات گرد دارد.

چاقو میوه خوری استیل

به این ترتیب، چاقوها برای تمیز کردن عالی هستند. چاقوی جداکننده Due Cigni 1896 دارای یک دسته چوبی چشمگیر است که ظاهری زیبا و دلپذیر به آن بخشیده است.
چه چیزی بهتر از چاقوی سبزیجات؟ دو تا چاقوی سبزیجات! این چاقوهای گیاهی مقرون به صرفه تیغ هستند و به لطف دسته های پلاستیکی قابل شستشو در ماشین ظرفشویی هستند.

به لطف تیغه نازک و پلاستیک، وزن هر چاقو تنها 22 گرم است. به نظر شما مشکی خسته کننده است؟ نگران نباشید ویکتورینوکس نسخه سبز، نارنجی، صورتی و زرد این چاقوها را نیز معرفی کرده است.
این چاقو تعریف چاقوی سنگ شکن است. تیغه ای به طول 9 سانتی متر و نوک تیز. این طول برای انجام بسیاری از کارهای مختلف برش بدون به خطر انداختن دقت یا مدیریت کافی است.

به لطف نقطه تیز، کنترل بسیار خوبی روی کوچکترین کارهای برش خواهید داشت. این چاقو کاملا کاربردی و مرتب است، اما این چاقو به لطف دسته آبی رنگ میکارتا (که در صورت تمایل به راحتی جایگزین دسته چوبی با رنگ های مختلف می شود) ظاهری منحصر به فرد دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.