شامپو کلیر سفید میتواند رنگ موهای شما را مثل روز اولش کند

نمونه های اولیه شامپو تفاوت چندانی با صابون ها نداشتند. شامپوهای مدرن، که بسیاری از آنها از سورفکتانت های مصنوعی استفاده می کنند، برای اولین بار در دهه 1930 معرفی شدند.

امروزه، نزدیک به یک قرن بعد، طیف گسترده ای از شامپوهای تخصصی مثل شامپو کلیر سفید برای انتخاب وجود دارد.

چه به دنبال شامپو بچه، درمان موهای آسیب دیده، شامپو برای موهای رنگ شده یا حتی شامپو حیوانات خانگی باشید، صنعت زیبایی مدرن شما را تحت پوشش قرار می دهد.

شامپوهایی که بیش از حد پوست سر شما را خشک می کنند، منجر به تجمع محصولات مو می شوند، یا منافذ شما را مسدود می کنند، در نهایت می توانند تعادل طبیعی روغن های موجود در مو و پوست سر را از بین ببرند.

در یک سفر کمپینگ از چند بار دوش گرفتن صرف نظر کنید و خیلی سریع تفاوت را متوجه خواهید شد.

احساس چربی در موهای شما سبوم اضافی است – روغنی که بدن شما به طور طبیعی برای کمک به محافظت از پوست و حفظ رطوبت تولید می کند (آن را به عنوان مراقبت از پوست طبیعی در نظر بگیرید).

شامپو کلیر سفید

این سبوم اضافی می تواند باعث تحریک پوست سر شما شود، ممکن است بوی نامطبوعی داشته باشد و ممکن است مجبور شوید با موهای زیر پوستی مقابله کنید.

این به دلیل روغن موجود در موهای شما است که کثیفی، گرده و بوهایی که با آنها در تماس است را جذب می کند.

هنگامی که این مواد خارجی به دام می افتند، هیچ مقدار آب آنها را شستشو نمی دهد. این به این دلیل است که سبوم آبگریز است.

مانند بسیاری از روغن ها، با آب مخلوط نمی شود. (به یک پانسمان روغن و سرکه فکر کنید.) برای بریدن سبوم و تمیز کردن واقعی موهای خود، به یک سورفکتانت نیاز دارید.

این جادوی پشت شامپو و شوینده های مدرن است. سورفکتانت ها به سادگی مواد شیمیایی هستند که به آب کمک می کنند به روغن های بدن شما متصل شده و آنها را بشویید.

البته، این کار باعث می شود که موها و پوست سر شما در معرض دید قرار گیرند، بنابراین نیاز به نرم کننده ها برای محافظت از شما دارید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.