ساخت کفش دخترانه برای مدرسه که موجب تقویت حافظه دانش آموزان می شود

در تمدن غرب، پا معمولاً با یک کفش پوشیده می شود. این امر به ویژه در مورد فعالیت های ورزشی مختلف صادق است.

کفش دخترانه برای مدرسه یک نوع کفش راحت است که پاهای فرزندانتان در آن اذیت نمی شود.

بر اساس عملکردهای فوق الذکر پا در ارتباط با فعالیت های ورزشی و الزامات ورزشی ناشی از آن، سه نیاز کاربردی اصلی را می توان برای یک کفش ورزشی 18 19 فرموله کرد:

حفاظت (پیشگیری از آسیب / حفاظت)
قدرت
راحتی

به طور کلی پذیرفته شده است که یک کفش ورزشی به ویژه در حین فعالیت های ورزشی باید در برابر بارگذاری بیش از حد یا بارگذاری نادرست محافظت کند.

بیشتر فعالیت های ورزشی با اشکال تکراری فعالیت مشخص می شود. سیستم اسکلتی عضلانی فعال و غیرفعال می تواند توسط کفش های ناکارآمد تحت فشار قرار گیرد، که می تواند منجر به آسیب های مزمن استفاده بیش از حد شود.

کفش دخترانه برای مدرسه
عملکرد اغلب به عنوان هدف اولیه فعالیت ورزشی دیده می شود. در این زمینه، یک کفش ورزشی بهینه باید فرصتی برای بهبود عملکرد ورزشی ورزشکار فراهم کند.

به طور خاص، معرفی مدل “Vaporfly” از تولید کننده کالاهای ورزشی آمریکایی نایک، که با آن برای اولین بار در یک مسابقه ماراتن غیررسمی در سال 2019 مرز 2 ساعت شکسته شد، نشان دهنده امکانات فعلی صنعت و علم برای تمرکز است.

به طور انحصاری بر روی جنبه عملکرد کفش های دویدن توسعه می یابد 23 24.
بدون شک راحتی مهمترین نیاز یک کفش ورزشی برای اطمینان از خرید و خرید مجدد توسط یک مشتری است. با این حال، از دیدگاه علمی، تعریف دقیق‌تر آسایش و تعیین کمیت آن بر این اساس دشوار است.

صرف نظر از این، به نظر می رسد هر ورزشکاری می تواند در مدت زمان کوتاهی تشخیص دهد که آیا یک کفش ورزشی را “راحت” می بیند یا نه.

شواهدی در ادبیات وجود دارد که کفش‌های ورزشی «راحت» آسیب را کاهش می‌دهند، عملکرد را بهبود می‌بخشند و خستگی را کاهش می‌دهند. بنابراین، سومین هدف برای کفش‌های ورزشی کاربردی، به حداکثر رساندن راحتی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.