بهترین کیفیت پارچه مبلی

نکات منفی شنیل
با این حال، قبل از خرید مبل با روکش شنل باید به چند نکته توجه کنید. روهر توضیح می دهد که شنیل نسبتاً ظریف است و به راحتی می تواند توسط اشیاء تیز و نور بیش از حد خورشید آسیب ببیند. روهر می‌گوید: «اما اگر به دنبال یک مبل شیک و راحت هستید که تا سال‌ها استفاده از آن زمان پخت لوبیا چیتی تاب بیاورد، یک مبل شنل ممکن است همان چیزی باشد که به دنبالش هستید.

چرم
مبل راحتی چرمی مدیسون
مبل چرمی مدیسون
وقتی صحبت از مبل ها می شود، چرم یک کلاسیک است. بسیاری از ما می توانیم یک مبل چرمی را در اتاق نشیمن دوران کودکی خود و خاطرات آن را به خاطر بسپاریم. وقتی صحبت از داشتن یک مبل چرمی به میان می آید، چند مزایا و معایب وجود دارد که باید قبل از جهش از آنها آگاه باشیم.

مزایای چرم
Toussaint Derby توانایی چرم را در پیر شدن تحسین می‌کند و می‌گوید: «به زبان ساده، چرم ماده باکیفیتی است که می‌تواند لیس بزند و به تیک تاک ادامه دهد – و همچنان در انجام آن خوب به نظر برسد.» به عنوان روکش، چرم پارچه ای بادوام است و به راحتی تمیز می شود، با پتینه ای طبیعی که به پیچیدگی و شخصیت یک قطعه چرمی می افزاید.

علاوه بر این، نگهداری اثاثیه چرمی با یک پاک کننده و مرطوب کننده ساده چرم آسان است.

کارن روهر چرم را به عنوان ماده ای بادوام برای خانواده هایی با بچه یا حیوانات خانگی توصیه می کند. روهر توضیح می دهد: “چرم می تواند در برابر اعطای نمایندگی سایش و پارگی زیاد مقاومت کند.” “همچنین در برابر ریختن و لکه مقاوم است و انتخاب خوبی برای خانواده هاست.”\

بیشتر بخوانید: مبل های چرم در مقابل پارچه: بهترین گزینه برای شما کدام است؟

معایب چرم
نقطه ضعف مبل های چرمی این است که مقرون به صرفه ترین نیستند، زیرا حتی ارزان ترین گزینه ها نیز گران تر از سایر مواد هستند.

علاوه بر این، برای کسانی که به دنبال پارچه مبلی جدید یک مبل دنج هستند، احتمالاً چرم برای شما مناسب نیست. Toussaint Derby می‌گوید چرم در ماه‌های سرد زمستان پارچه‌ای دنج نیست و در تابستان کمی خفه می‌شود.

چرم وگان یا چرم مصنوعی
مبل آلبانی از جنس چرم مصنوعی
مبل آلبانی با چرم گیاهی مضطرب
برای کسانی که به دنبال بودجه بندی هستند قیمت روفرشی کشدار ترک ۱۲ متری، چرم گیاهی یا چرم مصنوعی می تواند جایگزین عالی برای چرم واقعی باشد، زیرا معمولاً بسیار مقرون به صرفه است.

  • منابع:
  1. A Guide To Choosing The Best Sofa Fabric, According To The Experts
  • تبلیغات:
  1. دستکش لاتکس انتخابی محبوب در مراکز صنعتی و پزشکی
  2. زعفران یک دارو بسیار شناخته شده است
  3. افزایش قیمت گوشت قرمز
  4. تامین کننده تابلو دکوراتیو سفالی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.