بازار فروش مستقیم نوار تیپ آبیاری مدرن در تهران

فروش نوار تیپ آبیاری مدرن در تهران به صورت مستقیم توسط بازار بزرگ فروش لوله انجام می شود نوار تیپ ها بر چند نوع هستند که در ادامه مختصر و مفید آن ها را معرفی خواهیم کرد.

با خرید مستقیم از مراکز فروش، می توانید در هزینه ها صرفه جویی کنید. زیرا در این حالت میان خریدار و فروشنده واسطه ای نیست که سبب بالاتر رفتن قیمت خرید نوار تیپ آبیاری شود عدم حضور واسطه ها در پروسه خرید به کاهش هزینه ها و همچنین قیمت کمک بزرگی می کند.

بازار فروش مستقیم نوار تیپ آبیاری مدرن در تهران

شرکت تولید کننده نوار تیپ کشاورز

شرکت تولید کننده نوار تیپ کشاورزهمانطور که می دانید، منابع آبی جهان روز به روز کاهش پیدا می کند و از آنجایی که بخش عظیمی از خوراک انسان از طریق کشاورزی تامین می شود، نیاز داریم تا با برنامه ریزی از این منابع آبی استفاده کنیم.

اول در آمریکا استفاده از نوار سیستم آبیاری مه پاش استفاده شد. اما امروزه در ایران تعداد زیادی شرکت وجود دارند که با در اختیار داشتن دستگاه نوار تیپ، این محصول را با ضخامت های مختلف ۱ میلیمتر تا ۶ میلیمتر به بازار عرضه می کنند.

اغلب این کارخانه ها و شرکت نوار تیپ کشاورزی در شهر های زیر به فعالیت مشغول هستند و خوشبختانه در زمان کمی موفق شده اند:

 • یزد
 • اصفهان
 • تهران
 • شیراز

و … .

فروش عمده نوار تیپ در بازار سراسر کشور

فروش عمده نوار تیپ در بازار سراسر کشوردر بازار سراسر کشور، فروش نوار تیپ با قیمت های مختلف و کیفیت های گوناگون انجام می شود. شاید با خود بپرسید چرا کیفیت ها و قیمت ها در بازار فروش متفاوت است؟ پاسخ سوال شما از این قرار است که:

 1. در کارخانه های تولیدی ممکن است از مواد اولیه مختلفی با سطح کیفیت متفاوت استفاده شود. پس در نتیجه کیفیت ها متفاوت خواهد بود.
 2. قیمت خرید فروش مواد اولیه، هزینه های تولید و … از جمله مواردی هستند که تفاوت قیمت نوار تیپ پلاک دار و غیره را سبب می شوند.
 3. صادرات و واردات از جهت دیگر می توانند بر قیمت ها تاثیر گذاشته و سبب نوسان آن در بازار داخلی کشور شوند.

این روز ها فروش عمده و یا خرد نوار تیپ در بازار سراسر کشور، محدود به نمایندگی ها نیست.

بلکه سایت های زیادی در بازار مجازی هم روی کار آمده اند که:

 • خرید غیرحضوری را ممکن ساخته اند.
 • خدمات رایگانی به مشتری ارائه می دهند.
 • فرد را با محصولات و جزئیات آن آشنا می سازند.
 • به خریداران مشاوره فروش رایگان می دهند.

و خیلی دیگر از چیز ها.

قیمت روز خرید نوار تیپ قطره ای در نمایندگی

قیمت روز خرید نوار تیپ قطره ای در نمایندگیدر بخش گذشته مختصراً در خصوص دلیل نوسان قیمت روز خرید فروش نوار تیپ شیلنگ آبیاری قطره ای در نمایندگی ها و فروشگاه ها صحبت شد. اما لازم است بدانید، اولین چیزی که تاثیر قابل توجهی بر روی قیمت محصولات می گذارد، همین کیفیت است.

کیفیت تحت تاثیر موارد زیر می باشد:

 • شیوه تولید
 • کیفیت و میزان مرغوبیت مواد اولیه
 • رعایت و یا عدم رعایت استاندارد ها

و غیره.

حق طبیعی هر خریداری است که قبل از خرید بداند قیمت نوار تیپ در سایز های مختلف چند است. برای همین، اگر به نمایندگی نوار تیپ شیراز، تهران، اصفهان، یزد و … مراجعه کنید، لیستی از قیمت ها در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

با مقایسه قیمت در نمایندگی برند های مختلف، به راحتی می توانید اقدام به خرید کنید.

نوار تیپ آبیاری چیست؟

نوار تیپ آبیاری چیست؟شاید هنوز آنطور که باید و شاید نوار تیپ آبیاری را نشناخته اید. پس در اینجا مختصر و مفید به شما خواهیم گفت که نوار تیپ آبیاری چیست. هر چند در نمایندگی ها، فروشگاه ها و حتی نمایشگاه ها که کاتالوگ نوار تیپ آبیاری از طرف برند های مختلف در اختیار شما قرار می گیرد، نوار تیپ آبیاری به صورت کلی معرفی می شود.

نوار تیپ آبیاری، نوار های نازکی هستند از جنس پلاستیک. این نوار ها بسیار انعطاف پذیر هستند و با خم کردن نمی توان آن ها را شکست.

در هر متر از این نوار ها، تعداد مشخصی سوراخ وجود دارد که محل عبور آب است و استفاده از این نوار ها در زمین های کشاورزی، باغات و … باعث می شود تا در مصرف آب صرفه جویی شود.