استفاده از کاشی سرامیک خلازیر موجب ریزش سقف خانه ای در تهران شد

مردم مختلف در کشورهای مختلف هزاران سال است که کاشی‌های سرامیکی را با استفاده از فناوری کلاسیک یکسان  خاک رس، آب، لعاب، آتش می‌سازند.

کاشی سرامیک خلازیر محصولی است که از مخلوط خاک رس، ماسه کوارتز و سایر مواد طبیعی به دست می آید که در دمای بالا فشرده و پخته می شود.

کاشی های سرامیکی می توانند لعاب دار، بدون لعاب، براق، مات باشند. روکش با کاشی همچنان راحت ترین و کاربردی ترین راه برای تزئین اتاق ها است.

این دکوراسیون سنتی حمام یا آشپزخانه، و گنجاندن رو به افزایش کاشی و سرامیک در فضای داخلی اماکن مسکونی اتاق خواب یا اتاق نشیمن و استفاده از کاشی برای روکش دیوارهای خارجی، و در نهایت، طراحی ساختمان های عمومی است.

با سرامیک و ظروف سنگ چینی. انتخاب کاشی های سرامیکی بسیار زیاد است: از کاشی های ارزان قیمت داخلی گرفته تا مجموعه های نفیس سرامیک از ایتالیا یا آلمان. اما چگونه در این تنوع گم نشویم؟

کاشی سرامیک خلازیر

در اینجا چند نکته در مورد نحوه انتخاب کاشی برای روکش داخلی وجود دارد. به یاد داشته باشید – کاشی ها کاشی های مختلف هستند.

بنابراین، برای روکش داخلی به کاشی نیاز دارید. در انتخاب عجله نکنید. فرقی نمی کند که طرح یا بافت کاشی را چقدر دوست داشته باشید، در هنگام خرید باید بسیاری از ویژگی های دیگر آن را در نظر بگیرید.

مهم است که بدانید کاشی مورد علاقه شما چگونه با هدف مورد نظر مطابقت دارد. تنوع کاشی های ارائه شده در بازار ما تقریبا بی حد و حصر است، اما در عین حال شما یک نوع کاشی سرامیک جهانی را در هیچ کجا پیدا نخواهید کرد.

چگونه انتخاب کنیم؟ اول از همه، با دقت. معمولا با مشاهده بسته بندی کاشی و درک مفهوم پیکتوگرام های قرار داده شده بر روی آن می توان تمامی اطلاعات لازم را به دست آورد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.